מי אנחנו

PetKingdom היא חנות חיות מחמד מובילה המתמחה במכירת ציוד לכלבים וחתולים. אנחנו מאמינים בעוצמה הייחודית של הקשר בין בעלי חיות מחמד לבין החיות האהובות שלהם. בזכות חיות המחמד שלנו, אנו מתפתחים כבני אדם ומתבטאים כאנשים טובים יותר.

המוטו שלנו הוא “הם יעשו הכל בשבילנו, אנחנו נעשה הכל בשבילם” ואנחנו מחייבים את עצמנו להקדיש את כל המשא ומתן הנדרש כדי לספק לחברים הפרוותיים שלנו את הטיפוח, האוכל, הציוד והשירותים הטובים ביותר. אנחנו מבינים שהם הם הכוכבים הקטנים של המשפחה שלנו והם מגיעים לספק לנו אהבה ללא תנאים ושמחה רבה. בכל מוצר ושירות שאנו מציעים, מושקעת מחשבה ואהבה מכל הלב והניסיון שלנו כדי להבטיח שהם יקבלו את הטוב ביותר כמו שמגיע להם.

אנחנו מתייחסים לחיות מחמד שלנו כמו בני משפחה ונמצאים תמיד בצדם כאשר הם זקוקים לתמיכה ולייעוץ. צוות המומחים שלנו זמין לעזור ולייעץ בכל שאלה או דבר שקשור לטיפוח, לתזונה או לבריאות של החיות האהובות עליכם.

ב-PetKingdom, אנו עובדים בקרבה אישית ומקפידים על האיכות והמגוון הרחב של המוצרים שאנו מציעים. הציוד שלנו כולל מגוון רחב של מוצרים מתקדמים כמו חומרי טיפוח, צעצועים מעוצבים ואביזרים שיעזרו בשמירה ובבריאות החיות האהובות עליכם. אנו מתעדכנים בהתפתחות הטכנולוגיה ובמחקרים האחרונים כדי להבטיח שאנו מציעים את המוצרים החדישים ביותר והטובים ביותר בשוק.

אוהבים PetKingdom ❤️ 

כלב וחתול מחובקים
סגור עגלת הקניות שלי
סגור פריטים אהובים
סגור צפית לאחרונה
סגור
סגור
קטגוריות
דילוג אל התוכן